E-boek
Nederlands

‘Waar rook is’ van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.

Op de Chicago World’s Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een vrouw ontvoerd wordt. Ze vertelt het aan haar vader, inspecteur bij de politie in Chicago, en probeert hem zover te krijgen dat hij onderzoek doet naar deze en andere mysterieuz

Titel
Waar rook is : roman
Auteur
Grace Hitchcock
Vertaler
Tineke Tuinder-Krause
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The white city
Uitgever
Utrecht: KokBoekencentrum Uitgevers, 2020
1 digitaal bestand
ISBN
9789029728751
CloudLibrary
7eqvur9